Zmagania w Pucharze Świata za nami

Nasza seniorka Małgorzata Romaniuk zakończyła swój start w debiucie w Pucharze Świata w Guadalajarze (Hiszpania) na 29 miejscu w wieloboju. Zawody odbywały się w dniach 4-5 maja 2018 r. Małgorzata Romaniuk startowała w nich jako reprezentantka Polski z nominacją Polskiego Związku Gimnastycznego.
 
W układzie z obręczą i z maczugami Małgorzata sklasyfikowana została na 27 miejscu, co jest rewelacyjnym wynikiem w tej rangi Turnieju. Już sam udział w takich zawodach i wspólne treningi z najlepszymi zawodniczkami z czołówki światowej są cennym doświadczeniem i wielką nagrodą. Wielkie gratulacje dla naszej zawodniczki i prowadzącej ją Pani Trener Agnieszki Górskiej. Składamy również serdeczne podziękowania dla Gminy Miasto Szczecin, która dofinansowała wyjazd i udział naszej reprezentantki w tych niezwykle prestiżowych zawodach gimnastycznych.
 
 
W Pucharze Świata wystartowała również reprezentacja Polski w układach zbiorowych seniorek, w składzie której występuje nasza wychowanka Aleksandra Majewska. Polskie zawodniczki w pięknym stylu wywalczyły miejsce w finale, w którym zajęły 5 miejsce, ustępując tylko takim potęgom gimnastycznym jak Włochy, Bułgaria, Białoruś i Rosja. Gratulujemy wyniku i trzymamy mocno kciuki za kolejne udane starty.