Wspaniałe wyniki na Turnieju Wiosny!

Fantastyczne wieści z Turnieju Wiosny, który odbywał się w dniach 24-25 marca 2018 r. w Szczecinie! Aż trzy nasze zawodniczki stanęły na podium!
 
Małgorzata Romaniuk zdobyła brązowy medal w wieloboju seniorek.
 
Małgorzata Roszatycka zdobyła złoto w wieloboju juniorek i została wyróżniona jako najlepsza szczecinianka. W tej samej kategorii Hanna Majewska również zdobyła brązowy medal. Barbara Nowicka klasyfikowana poza konkursem także pokazała piękne układy.
 
W kategorii juniorek młodszych Hana Inagaki uplasowała się na 20 miejscu, a Zuzanna Regina na 32 miejscu.
 
W kategorii rocznika 2008/2009 Nadia Adamowicz ukończyła rywalizację na 16 miejscu, a Michalina Kwiatkowska na 22 miejscu.
 
Wielkie brawa dla wszystkich naszych reprezentantek i prowadzących je Pań Trenerek. Turniej Wiosny to trudny konkurs, na którym poziom jest zawsze niezwykle wysoki. Tym bardziej cieszymy się, że dziewczęta pokazały tak wspaniałą formę.
 
Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim rodzicom z UKS Błękitna, którzy pomagali przy organizacji Turnieju – m.in. organizowali salę, wystrój, poczęstunek dla sędzin, a także pozostali po Turnieju aby przywrócić halę do porządku. Bez Was i Waszego wsparcia ta impreza nie mogłaby się odbyć!