Turniej Młodości w Gdyni za nami

02Nasze wspaniałe zawodniczki w ostatni weekend fantastycznie pokazały swoje umiejętności na Turnieju Młodości w Gdyni i godnie reprezentowały UKS Błękitną Szczecin. Choć tym razem nie udało się zdobyć żadnego pucharu, dziewczęta poprawiły swoje układy i otrzymywane od sędzin noty.
 
W wieloboju w kl.III PZG Alicja Cichoń zajęła 16 miejsce, a Zosia Nikończuk 22 miejsce. Również w wieloboju, w klasie II PZG Marika Błaszkiewicz zajęła 17 lokatę, Kornelia Lewandowska – 21 miejsce, a Zosia Pietrzak 31 miejsce. Biorąc pod uwagę liczbę startujących zawodniczek (44 zawodniczki w II klasie i 34 zawodniczki w III klasie), miejsca naszych dziewcząt są świetne!
 
Reprezentantki UKS Błękitna wykorzystały również wyjazd na poznanie najważniejszych miejsc Gdyni i aktywny wypoczynek na basenie. Udział w Turnieju był zatem świetną okazją do połączenia aktywności fizycznej z poznawaniem historii i geografii Polski. Warto dodać, że możliwość taką zapewniliśmy dzieciom dzięki środkom Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „W zdrowym ciele zdrowy duch”.