Świetne wieści z Krakowa!

15W dniach 11-12 listopada 2016 r. nasze reprezentantki uczestniczyły w Międzynarodowym Turnieju o Srebrnego Sokoła w Krakowie. Wiktoria Wigórska, Julia Zbierska, Julia Dzikowska i Natalia Pietrzak świetnie spisały się na zawodach. Warto odnotować, że Julia Dzikowska po raz pierwszy startowała w kategorii seniorek!
 
Wiktoria Wigórska zajęła 4 miejsce, a Julia Zbierska 10 lokatę w roczniku 2005. Natalia Dzikowska w roczniku 2001/2002 uplasowała się na 8 miejscu, a Julia Dzikowska w kategorii seniorek zajęła 6 miejsce. Jesteśmy dumni z tak dobrych startów naszych wspaniałych zawodniczek i składamy serdeczne gratulacje zarówno im, jak i prowadzącym je Paniom Trenerkom: Magdalenie Kulbackiej i Gabrieli Kaczmarek.
 
Wizyta w Krakowie była również świetną okazją dla dziewcząt do zapoznania się z kawałkiem historii i kultury w stolicy Małopolski. W przerwie między startami nasze reprezentantki odwiedziły Rynek Główny i Wawel, przywożąc z Krakowa mnóstwo wrażeń. Wyjazd został dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „W zdrowym ciele zdrowy duch”.