Sukcesy w Londynie!

Nasze wspaniałe reprezentantki uczestniczyły w dniach 9-11 grudnia 2016 r. w ostatnich zawodach poza Szczecinem. Tym razem wyjechały do dalekiej Anglii na Międzynarodowy Turniej London Cup 2016. Barbara Nowicka, Karolina Serafin, Maja Walczakiewicz, Hanna Mierzyńska, Julia Dzikowska, Maja Jankowska, Natalia Pietrzak, Wiktoria Wigórska, Marika Błaszkiewicz i Kornelia Lewandowska dzielnie reprezentowały UKS Błękitną, Szczecin, Pomorze Zachodnie oraz – jako jedyny klub z naszego kraju – całą Polskę. Poszło im fantastycznie, bowiem zdobyły aż 13 medali!
 
Natalia Pietrzak – 3 złote medale!!
Marika Błaszkiewicz – 2 brązowe medale!!
Kornelia Lewandowska – 1 brązowy medal!
Wiktoria Wigórska – srebro i 2 brązowe medale!!
Basia Nowicka – 2 brązowe medale!!
Julia Dzikowska – 2 brązowe medale!!
Maja Jankowska zdobyła wyróżnienie Fundacji NR, a Maja Walczakiewicz tytuł Miss Elegancji
 
Wszystkie nasze reprezentantki, niezależnie od zajętego miejsca i zdobytych tytułów, spisały się fantastycznie i jesteśmy z nich bardzo, bardzo, bardzo dumni! Gratulujemy naszym wspaniałym gimnastyczkom i ich cudownym trenerkom!
 
Udział w Turnieju mógł zostać zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu ze środków Gminy Miasto Szczecin i Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Była to niezwykła okazja, by nie tylko zmierzyć się z najlepszymi gimnastyczkami z całej Europy, ale także zwiedzić Londyn i poszerzyć swoją wiedzę oraz zdobyć nowe doświadczenia.