Srebro zbiorówki młodziczek!

Wspaniałe zwycięstwo naszych Błękitnych Gimnastyczek na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Policach! W zmaganiach zbiorówek, które odbywały się w dniach 6-7 października 2018 r. nasza zbiorówka w składzie Nadia Białek, Pola Białek, Julia Prado, Hanna Wleklak, Kalina Górecka, Karyna Vladimirova oraz Oliwia Pietrzyńska zdobyła srebrny medal w układach zbiorowych. Druga nasza zbiorówka również zaprezentowała przepiękny układ i po zaciętej rywalizacji uplasowała się na 5 miejscu. W drużynie startowały Zuzanna Rogut, Lena Piekarczyk, Łucja Zalewska, Aleksandra Dembna, Alicja Sołtys, Bianka Pawlak i Zuzanna Łuszcz.
 
Nasze zawodniczki, które startowały indywidualnie w MMM zajęły miejsca: Aleksandra Pałubska – 14, Martyna Stanek – 21, Weronika Szewczyk – 24. Dziewczęta przepięknie zaprezentowały się na gimnastycznej planszy i jesteśmy z nich bardzo dumni!
 
Wielkie gratulacje dla wszystkich dziewcząt i prowadzących je Pań Trenerek Magdaleny Kulbackiej, Olgi Kawickaja – Góreckiej oraz Aleksandry Rawickiej