Pracowity weekend Błękitnej

Weekend 2-4 marca 2018 r. był bardzo pracowity dla naszych zawodniczek. Nasze reprezentantki wystartowały na zawodach w Gdyni i Rydze!
 
W II Pucharze Dyrektora SMS w Gdyni 7 naszych zawodniczek pokazało swoje najlepsze układy. Marysia Broszkowska (2009 rocznik) po zaciętej rywalizacji zajęła 10 miejsce, w tym samej kategorii wiekowej Martyna Stanek była 19. Maja Żabicka w roczniku 2010 uplasowała się na 7 miejscu. W roczniku 2008 Nadia Adamowicz  zajęła 11 miejsce, Michalina Kwiatkowska – 23. W kategorii juniorek Hania Majewska była 11, a Marika Błaszkiewicz 12. Wielkie brawa dla naszych zdolnych zawodniczek i Pań Trenerek Gabrieli Kaczmarek i Olgi Kawickaja – Góreckiej.
 
W tym samym czasie w Rydze w Międzynarodowym Turnieju Riga Spring 2018 wystartowała nasza juniorka Małgorzata Roszatycka. Małgosia została powołana na ten turniej przez PZG w ramach Kadry Narodowej juniorek. Po wspaniałych startach w wieloboju zakwalifikowała się do dwóch finałów. W finale z maczugami zajęła 8 miejsce, a w finale ze wstążką uplasowała się na 7 miejscu. Poziom zawodów był niezwykle wysoki i jesteśmy niezwykle dumni z tak dobrego wyniku Małgosi. Gratulujemy naszej juniorce i Pani Trener Agnieszce Górskiej.