Plan zajęć

PLAN ZAJĘĆ GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ GRUP NABOROWYCH NA ROK 2019/2020

Uwaga! Plan jest tymczasowy i we wrześniu może jeszcze ulec zmianie ze względu na plan szkoły. Za ewentualne zmiany z góry przepraszamy.

TRENER - GRUPA/ DZIEŃ TYGODNIAPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartek PiątekSobota
Dzieci ur 2012
p. Antropik Kinga
Jankowska Maja
17.30-18.30
sala 135
17.30-18.45 hala
Grupa zaawansowana,
kontynuacja-zeszłoroczne
p. Rawicka Aleksandra
16.45-18.30
salka 135 i hala
17.45-19.30 hala*9.30-11.00
salka 136 i hala

*Wybrane zawodniczki
Grupa
zaawansowana
p. Tkaczuk Katarzyna
Grzeczyńska Weronika
17.30-18.30 sala 13510.00-12.00
hala
Grupa rekreacyjna
Tkaczuk Katarzyna
p. Antropik Kinga /po powrocie z u. macierzyńskiego/
18.30-19.30
sala 135
17.00-18.15 hala
Dzieci 4-5 lat,
p. Kliszewicz Aleksandra
Grzeczyńska Weronika
17.30-18.30
sala 333
17.30-18.30
sala 135
Dzieci 8lat i starsze - nowa grupa p.
Grzeczyńska Weronika
18.30-19.3011.30-12.30
sala 135
Dzieci 6-7 lat - nowa grupa
p. Kliszewicz Aleksandra
Grzeczyńska Weronika
16.30-17.30
sala 333
16.30-17.30
sala 135
Grupa rekreacyjna-kontynuacja
2008r i starsze
Grzeczyńska Weronika
Kliszewicz Aleksandra
18.30-19.30
sala 135
Grupa 4-6 lat nowa -nabór
Grzeczyńska Weronika
16.30-17.30
sala 333

PLAN ZAJĘĆ GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ GRUP WYCZYNOWYCH NA ROK 2019/2020

TRENER - GRUPA/ DZIEŃ TYGODNIAPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Kawickaja-Górecka Olga17.30-20.00
hala
16.45-17.30
sala 135 (małe)
17.45-20.00
hala (wszystkie zawodniczki)
16.45-17.30
sala 135 - choreografia
17.30-20.00 hala
17.00-20.00
hala
10.00-11.00
sala 135 - choreografia
11.00-13.00 hala
Kulbacka Magdalena
Starsze r2007
17.45-20.00
hala
17.00-20.00
hala
10.00-13.00
hala
Kulbacka Magdalena
młodsza grupa
17.30-20.00
hala
17.45-20.00
hala
17.00-20.00
hala
10.00-13.00
W tym choreografia
Rawicka Aleksandra18.30-20.00
hala
17.00-20.00
hala
11.00-13.00
hala
Włodarska – Hanl Barbara16.45-17.45
sala 333
(grupa I)
17.45-18.30 (grupa II)
9.00-10.00 sala 135
10.00-10.45 sala 333
10.45-11.30 sala 333