Click it!
Nowy nabór oraz podział grup na nowy rok treningowy 2017/2018

Nabór nowych dzieci do Klubu odbywać się będzie we wrześniu. Zapraszamy dzieci do następujących grup:
– grupa 5lat
– grupa 6-7 lat
– grupa 8lat i starsze (tylko 10 dzieci)
 
Bliższe informacje ukażą się 31.08.2017r.
 
 
Planowany podział grup na nowy rok treningowy:
 
Grupa 2x w tygodniu po 1h zegarowej – trener prowadzący pani Katarzyna Tkaczuk
 
Dzieci urodzone w roku 2009 i starsze –grupa rekreacyjna

  • Heljak Nikola
  • Chutorańska Natalia
  • Jastrzębska Anna
  • Stankiewicz Natalia
  • Maciejewicz Sonia
  • Smuniewska Martyna
  • Michniewicz Martyna
  • Jasińska Laura
  • Rennert Alicja
  • Przeradzka Maja
  • Jarosz Aleksandra
  • Kafarska Amelia
  • Raczyńska Pola
  • Salomon Natalia
  •  
     
    Grupa 2x w tygodniu – trener prowadzący pani Kinga Antropik
    Dzieci urodzone w roku 2008 i starsze – grupa rekreacyjna zaawansowana

     

  • Pastuszka Paulina
  • Marcińczak Hanna
  • Binek Justyna
  • Jurczak Hanna
  • Kuryj Aleksandra
  • Jakubiak Maja
  • Żukowska Natalia
  • Czechyra Agnieszka
  • Zuchniak Julia
  • Ryś Milena
  • Tkaczyka Dagmara
  • Posiakow Julia
  • Słodkowska Maja
  • Głowacka Martyna
  • Siewierska Sara
  • Jaz Martyna
  • Sołtyszewska Jula
  • Kospin Zuzanna
  • Paszkowska Natalia
  • Kalenik Jagoda
  • Wielgus Agata
  •  
     
    Grupa 3x w tygodniu po 1h zegarowej – trenerzy prowadzący pani Aleksandra Rawicka i Pani Julia Wojciechowska
    Dzieci urodzone w roku 2011 /2 –gi rok nauczania/

     

  • Pałka Emilia
  • Czajka Anna
  • Krawiec Zuzanna
  • Lokocz Wiktoria
  • Lipska Lilianna
  • Wiecha Antonina
  • Szawarejko Aleksandra
  • Kamińska Barbara
  • Spychała Melania
  • Jóźwiak Lena
  • Zych Kaja
  • Łabasiewicz Nadia
  • Malinowska Hanna
  • Łuszcz Zuzanna
  • Dudzińska Natalia
  • Walko Zuzanna
  • Szereniewicz Maja
  • Galewska Anna
  • Cielniak Maja
  • Niemczynow Lilianna
  • Purzacka Maja
  • Chomontek Antonina
  •  
     
    Grupa 2x w tygodniu po 1h zegarowej – trenerzy prowadzący pani Kinga Antropik i Marta Stanek Dzieci urodzone w roku 2012 /2-gi rok nauczania/
     

  • Błaszczyk Martyna
  • Rostrygin Wiktoria
  • Reczyńska Roksana
  • Hajduk Natalia
  • Nowak Isabella
  • Purzacka Alicja
  • Gustowska Natalia
  • Lechowicz Aleksandra
  • Tarajcio Michalina
  • Michalska Natalia
  • Górecka Natalia
  • Nowak Blanka
  • Kamińska Maria
  • Tkaczyk Małgorzata
  • Matusik Mia
  • Kochelak Kinga
  • Maruszczak Aleksandra
  • Kowalak Alicja
  • Benewiat Lena
  • Beyger Gabriela
  • Potkańska Natalia
  • Potkanska Karolina
  • Chałupnik Helena
  •  
     
    Grupa 3x w tygodniu po 1h i 15min zegarowej – trener prowadzący pani Aleksandra Rawicka i Aleksandra Kliszewicz Dzieci urodzone w roku 2009, 2010 – grupa zaawansowana
     

  • Misiuna Maria
  • Porchawka Julia
  • Chojnacka Anna
  • Frelich Lena
  • Stępień Zuzanna
  • Lewandowska Nel
  • Gruszczynska Lilianna
  • Dołasińska Anna
  • Mosirer Julia
  • Sacharska Agata
  • Czajka Anna
  • Nidzgorska Natalia
  • Piwońska Zuzanna
  • Troć Milena
  • Driczińska Natalia
  • Dworakowska Julia
  • Poreda Anastazja
  • Zielińska Joanna
  • Pawłowska Martyna
  • Błaszczyk Blanka
  • Rosow Natasza
  • Chausow Julia
  • Żądłowska Melania
  • Michalczyszyn Natasza
  • Nowak Lena
  •  
     
    Wybrane dzieci do dalszego szkolenia i wprowadzenia do w grupy wyczynowej
    Zajęcia 3x w tygodniu po 1,5 h. trener: Magdalena Kulbacka
    Dzieci urodzone w roku 2010 i 2011 –grupa zaawansowana

     
     

  • Prado Julia
  • Białek Pola
  • Białek Nadia
  • Zalewska Łucja
  • Piekarczyk Lena
  • Rusinek Julia
  • Banaszczak Justyna
  • Rogut Zuzanna
  • Kujawa Hanna
  • Halicka Aleksandra
  • Pawlak Bianka
  •  
     
    Plan zajęć dla wszystkich grup będzie podany na stronie www.blekitna.info w dniu 31.08.2017r.
     
    WAŻNE – Proszę o potwierdzenie uczęszczania w dalszych zajęciach gimnastyki do 20 sierpnia 2017r.
     
    Odpłatność za zajęcia będzie podana na pierwszym treningu wrześniowym.
     
    Wszystkie dzieci z powyższych grup przy zapisie w nowym roku szkolnym muszą mieć badania lekarskie z przychodni sportowej. Proszę o wykonanie badań podczas wakacji, ponieważ na NFZ czeka się około 1 miesiąca. Dzieci bez badań nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach sportowych.