Medalowy weekend w Warszawie i Łodzi!

Nasze reprezentantki świetnie spisały się w ubiegły weekend – 27-28.05.2017 r. – na zawodach w Warszawie i Łodzi. Małgorzata Romaniuk wystartowała w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek w gimnastyce artystycznej. W wieloboju zdobyła srebrny medal, ponownie sięgnęła po srebro w kategorii „młodzieżowiec”. Wywalczyła także złoty medal w finale z maczugami, srebrny medal w finale z piłką oraz kolejny srebrny medal – w finale z obręczą. W finale ze wstążką uplasowała się na 4 miejscu. Na tych samych zawodach Julia Kondzioła zajęła 9 miejsce w wieloboju, zaś w finale z maczugami uplasowała się na 8 miejscu, w finale z obręczą na 5 miejscu.
 
Równie dzielnie walczyły nasze juniorki i juniorki młodsze na Turnieju Widzew Cup 2017 w Łodzi. W wieloboju juniorek (rocznik 2004) Bianka Kondzioła sięgnęła po złoto, a Hanna Mierzyńska po srebro. W wieloboju juniorek młodszych (rocznik 2005) Hanna Majewska zdobyła srebrny medal. W tej samej kategorii Zofia Pietrzak zajęła 8 miejsce, Wiktoria Wigórska 12, a Julia Zbierska 13 miejsce. W wieloboju rocznika 2006 Alicja Cichoń zajęła 11 miejsce, a w roczniku 2007 Hana Inagaki 7 miejsce, Zuzia Regina 19 miejsce, a Nell Myśliwiec 23 lokatę.
 
Serdecznie gratulujemy wspaniałych startów wszystkim naszym zawodniczkom i prowadzącym je paniom trenerkom: Agnieszce Górskiej, Gabrieli Kaczmarek i Magdalenie Kulbackiej!