Maja Orlewicz

Maja Orlewicz
 
Data urodzenia: 09.01.2007
 
Klasa: II juniorka młodsza
 
 
Osiągnięcia:
 

  • XXXIV Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Brzeg Dolny 2014 – 3 miejsce
  • Mistrzostwa Okręgu 2015 – 3 miejsce
  • X Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa UKS –ów Mrzeżyno 25-26.04.2015 – 13 miejsce
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek Gdynia 3-4.10.2015 – 15 miejsce w wieloboju, 8 miejsce w finale taneczno – akrobatycznym
  • Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej w Padeborn, Niemcy – 3 miejsce
  • Open Championship Warsaw-Mokotów Warszawa 9.11.2015 – 9 miejsce
  • Międzynarodowy Turniej Milevsko Cup 2016, Czechy – 7 miejsce
  • Otwarte Mistrzostwa Gryfina 2016 – 2 miejsce
  • 41 Turniej Wiosny 2016 – 6 miejsce
  • Puchar Prezesa PZG w Poznaniu 10-11.06.2016 – 30 miejsce
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek 2016 – 11 miejsce w wieloboju
  • Mistrzostwa Polski w Układach Zbiorowych 29-30.10.2016 – 3 miejsce zbiorówka taneczna
  • Nevis Cup, Szwecja 26.11.2016 – 1 miejsce w układach zbiorowych (taneczno – akrobatyczny)
  • XIX Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy w gimnastyce artystycznej 3-4.12.2016 – 9 miejsce
  • Ogólnopolskie Zawody w układach zbiorowych kl.II, III i młodzik 18-19.03.2017 – 3 miejsce w układzie z obręczą
  • Otwarte Mistrzostwa Gryfina 8-9.04.2017 – 7 miejsce
  • Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kl.III 29-30.04.2017 – 53 miejsce
  • Ogólnopolskie Otwarte Zawody UKS-ów, 16-17.09.2017, Gdynia – 26 miejsce
  • Mistrzostwa Polski w Układach Zbiorowych, 21.10.2017, Dziwnów – 5 miejsce w układzie z obręczą
  • Międzynarodowy Turniej w Szwecji Nevis Cup 2017, 25.11.2017 – 1 miejsce w układach zbiorowych
  • XX Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej, Bielsko – Biała 02-03.12.2017 r. – 24 miejsce
  • Twardogóra Cup, 20-21.04.2018 – 15 miejsce
  • 11 Międzynarodowy Turniej Rudolf Lion Cup 2018, 29.09.2018 r. Hof, Niemcy – 9 miejsce w wieloboju
  • Otwarte Mistrzostwa Mokotowa, Warszawa 3-4.11.2018 – 5 miejsce
  • Nevis Cup 2018, 1-2.12.2018, Szwecja – 4 miejsce