Kolejne zwycięstwa seniorskie i juniorskie

Wspaniałe wyniki 4 edycji Pucharu Polsku Seniorek, który odbył się w dniach 27 – 29 października 2017 r. w Mrzeżynie. Małgorzata Romaniuk w wieloboju zdobyła srebrny medal! W układzie z obręczą zajęła 4 miejsce, w układzie z piłką 2, w układzie z maczugami ponownie 4 lokatę, a w układzie ze wstążką – 3 miejsce!
 
W tym samym czasie w Mrzeżynie rozegrane zostały również Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek. W zmaganiach tych Małgorzata Roszatycka zajęła 5 miejsce, Hanna Majewska 13, Barbara Nowicka 15, Karolina Serafin 33, Maja Walczakiewicz 35 miejsce.
 
W finałach poszczególnych przyborów Gosia Roszatycka zajęła 5 miejsce w finale z obręczą. W finale z piłką Hania Majewska zajęła 5 miejsce, a Gosia Roszatycka 8. W finale z maczugami Gosia Roszatycka zajęła drugie miejsce, zdobywając tym samym kolejny srebrny medal dla UKS Błękitnej.
 
Składamy wielkie gratulacje za tak wspaniałe osiągnięcia dla wszystkich naszych zawodniczek i przygotowujących je Pań Trenerek Agnieszki Górskiej i Gabrieli Kaczmarek.
 
Przygotowania, wyjazd i udział w zawodach został wsparty finansowo przez Gminę Miasto Szczecin, za co serdecznie dziękujemy! Z dumą reprezentujemy nasze Miasto na tak ważnych imprezach sportowych.