Kolejne medale na Pucharze Polski

Nasze szczecińskie gimnastyczki artystyczne z UKS Błękitna zdobyły kolejne medale w II edycji Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej. Zawody odbywały się w dniach 22-23.04.2017 w Giżycku.

W wieloboju Małgorzata Romaniuk zdobyła srebrny medal, a Julia Kondzioła – zajęła 8 miejsce.
W układzie z obręczą – Małgorzata Romaniuk ponownie zdobyła srebrny medal.
W układzie z piłką Gosia zajęła 4 lokatę, a Julia 8 miejsce.
W układzie z maczugami Małgorzata Romaniuk zdobyła brązowy medal.
W układzie ze wstążką Małgorzata Romaniuk ponownie sięgnęła po srebro, a Julia Kondzioła wywalczyła 4 lokatę.

Dodatkowo, Małgorzata Romaniuk zdobyła nominację Polskiego Związku Gimnastycznego na Mistrzostwa Europy w gimnastyce artystycznej, które odbędą się w dniach 19-21 maja 2017 r. w Budapeszcie. Na Mistrzostwach tych startować będzie również druga nasza gimnastyczka – Małgorzata Roszatycka, która reprezentuje Polskę w układach zespołowych juniorek.

Wielkie gratulacje dla naszych reprezentantek i prowadzącej je Pani Trener Agnieszki Górskiej!