Informacja!!!

Mimo krążących informacji z PZG i Ministerstwa Sportu o wznowieniu dostępu do hal sportowych nie do końca jest to proste i nas na razie nie dotyczy.

My prawdopodobnie wg informacji, które dziś otrzymałam możemy rozpocząć treningi najwcześniej od 1.06 wg następujących obostrzeń.

 1. Treningi w czerwcu bez dywanów. Wszystkie maty muszą zostać zdezynfekowane, ale na razie nie możemy tego zrobić. Podobno nie wiadomo jeszcze co będzie we wrześniu. Jeśli wszystko będzie dobrze dywany będą poddane dezynfekcji po obozie, a przed rozpoczęciem roku szkolnego.
 2. Jednocześnie na hali może być tylko 16 dzieci + 2 trenerów /kotary rozsunięte/.
 3. Wejście na teren obiektów bez odzieży wierzchniej /zdjęta odzież ukryta w worku foliowym i pozostawiona rodzicom lub wniesiona w worku na hale/. Wchodzimy w maseczkach. Zdejmujemy
  dopiero na hali.
 4. Szatnie nieczynne. Czynne jedno WC.
 5. Salki małe są niedostępne.
 6. 28. maja po wiążącej rozmowie z kierownictwem szkoły podam plan wg którego będziemy spotykać się na hali sportowej. Muszą mieć dojście do treningów wszystkie zawodniczki i trenerki /oczywiście na zmianę/ .Grupy rekreacyjne i naborowe również.
 7. Będą brane pod uwagę tylko zawodniczki ,które mają uregulowane odpłatności za: marzec, kwiecień, maj. W czerwcu będzie obowiązywać odpłatność wg starych zasad.
 8. Proszę rodziców o zdeklarowanie się kto dziecko przyprowadzi i odbierze.Proszę o deklaracje do trenerów macierzystych.
 9. Poproszę również rodziców o podanie adresów mailowych ,abym mogła wysłać kartę obozową. Tylko te dzieci, które jadą do Mrzeżyna. Karty będę wysyłać po terminie ,który mija w sprawie deklaracji i przedpłaty za obóz tj 30 maj.
 10. Karty wypełnia rodzic, podpisuje CZYTELNYM autografem i załącza kartę szczepień. Karty przynosimy na zbiórkę w dniu wyjazdu do trenerów.


Z poważaniem Grażyna Biernat