Harmonogram

Lp.Rodzaj zawodówTerminMiasto/PaństwoWytypowane zawodniczki
1Gryfino Cup 201817-18.02.2018GryfinoWszystkie zawodniczki
2Puchar dyrektora SMS 03-04.03.2018rGdyniaHanna Majewska
Kornelia Lewandowska
Maria Broszkowska
Zuzanna Stępień
Maja Żabicka
Nadia Adamowicz
Michalina Kwiatkowska
3Turniej Międzynarodowy02-05.03.2018rRygaMałgorzata Roszatycka
4I Edycja Puchar Polski Juniorek i seniorek
+ szkolenie trenerskie, sędziowskie
09.03.2018r
10-11.03.2018rGiżyckoMałgorzata Romaniuk
Małgorzata Roszatycka
Barbara Nowicka
Hanna Majewska
Marika Błaszkiewicz
Zofia Pietrzak
Julia Zbierska
Kornelia Lewandowska
Maja Walczakiewicz
5Eliminacje kl.III + DMP kl. III17-18.03.2018rWarszawaNadia Adamowicz
Nina Kowalik
Małgorzata Kołakowska
Amelia Jatczak
Michalina Kwiatkowska
Wiktoria Stasiak
Iga Kuźmińska
Iga Cieślik
6Turniej Wiosny 24-25.03.2018rSzczecinMałgorzata Romaniuk
Małgorzata Roszatycka
Barbara Nowicka
Hanna Majewska
Zuzanna Reginia
Hana Inagaki
Nadia Adamowicz
Michalina Kwiatkowska
7Turniej Międzynarodowy26-28.03.2018rSofiaMałgorzata Romaniuk
Małgorzata Roszatycka
8Irina Cup6-8.04.2018rWarszawaMałgorzata Roszatycka
Małgorzata Romaniuk
9Eliminacje kl.II + DMP kl.II
Zawody w Gimnastyce Artystycznej gr. B
14-15.04.2018rGdyniaZuzanna Reginia
Hana Inagaki
Maja Orlewicz
Anastazja Baranowska
Nell Myśliwiec
10Twardogóra Cup20-21.04.2018rTwardogóraJulia Prado
Hanna Wleklak
Zuzanna Stępień
Aleksandra Pałubska
Iga Kuźmińska
Amelia Jatczak
Wiktoria Stasiak
Hana Inagaki
Maja Orlewicz
Zuzanna Reginia
11II Edycja Pucharu Polski juniorek i seniorek
22-23.04.2018rTwardogóraMałgorzata Romaniuk
Małgorzata Roszatycka
Barbara Nowicka
Hanna Majewska
12Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży kl.III i kl . II27-29.04.2018rSzamotułyMichalina Kwiatkowska
13Puchar Świata Seniorek4-6.05.2018Guadalajara
Hiszpania
Małgorzata Romaniuk
14Mistrzostwa Polski Juniorek4-6.05.2018rPoznańMałgorzata Romaniuk
Barbara Nowicka
Maja Walczakiewicz
Hanna Majewska
Marika Błaszkiewicz
15Ogólnopolski Turniej Beskidów 12-13.05.2018rBielsko BiałaHanna Wleklak
Julia Prado
Pola Białek
Hana Inagaki
Michalina Kwiatkowska
Kalina Górecka
164 Turniej Międzynarodowy Baltic Junior Cup 25-26.05.2018rGdyniaMałgorzata Romaniuk
Hanna Majewska
Barbara Nowicka
Maria Broszkowska
Nadia Adamowicz
Iga Kuźmińska
Zlata Usanova
17Puchar Prezesa.
Ogólnopolskie zawody w układach zbiorowych kl.mł.
09-10.06.2018rPoznańBroszkowska Maria
Pałubska Ola
Szewczyk Weronika
Stanek Martyna
Stępień Zuzanna
Usanowa Zlata
Żabicka Maja
1841 Międzynarodowy Turniej w gimnastyce artystycznej 08-10.06.2018rWrocławGrzejda Lidia
Rogut Zuzanna
Kowalik Nina
Cieslik Iga
Jatczak Amelia
Kwiatkowska Michalina
Walczakiewicz Maja
Pietrzak Zofia
Lewandowska Kornelia
Białek Pola
Flis Amelia
Górecka Kalina
19III edycja Pucharu Polski seniorek16-17.06.2018rWieliczkaMałgorzata Romaniuk
20III Festiwal Sportów Gimnastycznych Gdańsk - Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorek 30.06-01.07.2018rGdańskMałgorzata Romaniuk
21Międzynarodowy Turniej w Wieliczce14-16.09.2018rWieliczkaZuzanna Reginia
Hana Inagaki
Iga Kuźmińska
Wiktoria Stasiak
Karyna Vladymirowa
Kalina Górecka
22Ogólnopolskie Mistrzostwa UKS –ów22-23.09.2018rGdyniaMarika Błaszkiewicz
Hana Inagaki
Weronika Korczyńska
Amelia Jatczak
Michalina Kwiatkowska
Aleksandra Pałubska
Hanna Wleklak
Julia Prado
23Turniej Międzynarodowy28-30.09.2018rNiemcy - HofMichalina Kwiatkowska
Nadia Adamowicz
Hana Inagaki
Zuzanna Reginia
Weronika Korczyńska
Maja Orlewicz
24III Edycja Pucharu Polski Juniorek oraz Ogólnopolskie Zawody Grupy B28-30.09.2018rŁomiankiMarika Błaszkiewicz
Kornelia Lewandowska
Julia Zbierska
25Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek
Zawody w Układach Zbiorowych młodziczek
06-07.10.2018rPoliceIndywidualnie:
Aleksandra Pałubska
Martyna Stanek
Weronika Szewczyk

Zbiorówka I:
Nadia Białek
Pola Białek
Julia Prado Alvarado
Hanna Wleklak
Kalina Górecka
Karyna Vladymyrowa
Oliwia Pietrzyńska

Zbiorówka II:
Zuzanna Rogut Lena Piekarczyk
Łucja Zalewska Aleksandra Dembna
Alicja Sołtys
Bianka Pawlak
Zuzanna Łuszcz
26Mała Olimpiada13-14.10.2018rGdynia
27Mistrzostwa Polski w układach zbiorowych27-28.10.2018rDziwnówJuniorki młodsze (układ z obręczami):
Michalina Kwiatkowska
Nadia Adamowicz
Iga Kuźmińska
Amelia Jatczak
Nina Kowalik
Iga Stasiak
Iga Cieślik

Zbiorówki taneczno - akrobatyczne:
Zbiorówka I:
Nadia Białek
Pola Białek
Julia Prado Alvarado
Hanna Wleklak
Kalina Górecka
Karyna Vladymyrowa
Oliwia Pietrzyńska

Zbiorówka II:
Zuzanna Rogut Lena Piekarczyk
Łucja Zalewska Aleksandra Dembna
Alicja Sołtys
Bianka Pawlak
Zuzanna Łuszcz
28Turniej Międzynarodowy "Poznańskie koziołki"02-04.11.2018rPoznańMarika Błaszkiewicz
Hana Inagaki Michalina Kwiatkowska
Nadia Adamowicz
Wiktoria Stasiak
Aleksandra Pałubska
Oliwia Pietrzyńska
Kalina Górecka
29Otwarte Mistrzostwa Mokotowa03-04.11.2018rWarszawaLidia Grzejda
Weronika Szewczyk
Martyna Stanek
Iga Cieślik
Nina Kowalik
Maja Orlewicz
30Międzynarodowy Turniej w Brzegu Dolnym9-11.11.2018rBrzeg DolnyHanna Wleklak
Julia Prado Alvarado Zuzanna Łuszcz
Maja Żabicka
Iga Kuźmińska
Amelia Jatczak Kornelia Lewandowska
Hana Inagaki
Alicja Sołtys
Weronika Korczyńska
Zuzanna Reginia
Julia Zbierska
31Turniej Młodości 17-18.11.2018rGdynia
32Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy 01-02.12.2018rBielsko Biała
33Międzynarodowy Turniej w Leverkusen30.11-02.12.2018rLeverkusen, Niemcy
34Klubowy Puchar Polski08-09.12.2018rDo uzgodnienia

 
 

 
Obóz sportowy zimowy: 20-27.01.2018r Mrzeżyno
Obóz sportowy letni: 15-25.08.2018r Mrzeżyno