Co nas czeka do końca roku 2015 r.

Co nas czeka do końca roku 2015.

  1. 10.2015 czyli w najbliższy piątek wyjeżdżamy w 22 osobowej ekipie na Mistrzostwa Polski w układach zbiorowych. Juniorki będą broniły zeszłorocznego złota /Jankowska Maja, Dembicka Daria, Dzikowska Julia, Pietrzak Natalia i Nowak Gabriela/

Zbiorówka z obręczami w nowym składzie /Majewska Hanna, Lewandowska Kornelia, Wigórska Wiktoria, Błaszkiewicz Marika, Zbierska Julia, Pietrzak Zofia i Sobkowiak Aleksandra/

Zbiorówka taneczna w składzie /Budner Nastazja, Cichoń Alicja, Tomikowska Lena,Orlewicz, Maja Inagaki Hana, Baranowska Anastazja, Nikończuk Zofia/

Zawody będą transmitowane przez internet.

  1. 29.10-2.11. zawodniczka-juniorka Kondzioła Julia wraz z trenerką wyjeżdża na prestiżowy Turniej do Belgii – Gent. Jest wytypowaną zawodniczką przez Polski Związek Gimnastyczny i w całości opłacana za ten wyjazd przez PZG.
  2. 7-8 .11.2015r zawodniczki w składzie: /Dembicka Kinga, Walczakiewicz Maja, Lewandowska Kornelia, Zbierska Julia, Orlewicz Maja, Myśliwiec Nell/ wyjeżdżają do Warszawy na Międzynarodowy Turniej „OPEN CHAMPIONSHIP WARSAW-MOKOTÓW 2015”
  3. 6-8.11.2015r zawodniczki w składzie: /Majewska Aleksandra, Roszatycka Małgorzata, Nowicka Barbara, Kondzioła Bianka, Mierzyńska Hanna /wyjeżdżają na Turniej Międzynarodowy „SREBRNY SOKÓŁ” DO KRAKOWA.
  4. 13-15.11.2015r zawodniczki w składzie: Kondzioła Julia, Romaniuk Małgorzata-seniorki oraz Majewska Aleksandra, Serafin Karolina, Roszatycka Małgorzata, Nowicka Barbara –juniorki wystartują na Drużynowych Mistrzostwach Polski seniorek i juniorek w Rumii.
  5. 20-22.11.2015r zawodniczki w składzie: Serfin Karolina, Roszatycka Małgorzata, Majewska Hanna, Wigórska Wiktoria, Baranowska Anastazja i Inagaki Hana wyjada do Brzegu Dolnego n XXXVI Międzynarodowy Turniej „ Brzeg Dolny Cup” i Nadzieje Olimpijskie. W Nadziejach Olimpijskich zobaczymy: Serafin Karolinę i Roszatycką Małgorzatę.
  6. 27-29.11.2015r po jednej najlepszej zawodniczce z każdej kategorii + zbiorówka z obręczami wyjedzie na Drużynowy Puchar Polski do Gdyni obronić tytułu złotych Mistrzyń z roku 2014 i 2013.

Skład podamy w terminie późniejszym.

  1. 5-6.12.201r zawodniczki klasy II i III wyjadą na Turniej Młodości do Gdyni:

Skład ekipy: Gąsecka Julianna, Dembicka Kinga, Mierzyńska Hanna, Walczakiewicz Maja, Kondzioła Bianka, Majewska Hanna, Wigórska Wiktoria, Lewandowska Kornelia, Zbierska Julia, Pietrzak Zofia.

  1. 4-6.12.2015 wyjeżdżają na Turniej Międzynarodowy do Bielsko- Białej w składzie: Sobkowiak Aleksandra, Błaszkiewicz Marika, Cichoń Alicja, Inagaki Hana, Łuszczek Natasza , Korczyńska Weronika.

Ponadto nasze 2 kadrowiczki   – juniorki młodsze: Kondzioła Bianka i Nowicka Barbara zostały powołane przez Polski Związek Gimnastyczny na szkolenie kadry młodziczek do Rumii w dniach                 7-12.12.2015r .

                         Jak co roku również w tym roku planujemy 2 imprezy Mikołajkowe.

  1. W dniu 17.12.2015r tj. czwartek o godzinie 18.00 pokazy wszystkich grup naborowych.
  2. W dniu 21.12.2015r tj. poniedziałek o godzinie 17.30 zawody

Od godziny 18.30 pokazy zawodniczek z grup wyczynowych.

 

Jak zwykle zapraszamy wszystkie dzieci i licznych sympatyków gimnastyki artystycznej na nasze” MIKOŁAJKI 2015R”

                                                                                                  

Grażyna Biernat – Prezes Klubu